Skip to content

Bulunduğunuz Sayfa : Anasayfa
HATAY BAROSUNDA BİLİRKİŞİLİK PANELİ
Çarşamba, 24 Şubat 2016
Konuşmacı olarak Derneğimiz genel sekreteri Av. Ali Rıza DİZDAR’ın katıldığı Hatay Barosu tarafından düzenlenen Bilirkişilik Kanun Tasarısı ve Bilirkişilik Sorunları Paneli 13.02.2016 tarihinde Antakya Adalet Sarayı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını Hatay Barosu başkanı Av. Ekrem Dönmez' in yaptığı panelde Bilirkişilik Kanun Tasarısı ile bilirkişilerin sorunları konusu tartışılıp değerlendirildi.
Devamını oku...
 
ADALET KOMİSYONU BAŞKANIMIZI ZİYARET
Cuma, 12 Şubat 2016
Derneğimiz başkan ve yönetim kurulu üyeleri 25 Ocak 2016 tarihinde İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Ayhan AYAN’ı ziyaret ederek, derneğimizin faaliyetleri, bilirkişilerin sorunları ve Bilirkişilik Kanun Tasarısı hakkında derneğimizin yaklaşımı konusunda bilgiler sunmuştur.
Devamını oku...
 
Bilirkişilik Sempozyumu Yapıldı
Cuma, 12 Şubat 2016

Derneğimiz üyelerinin de katıldığı bilirkişilik kurumunun sorunları ve çözüm önerilerinin tartışıldığı “Bilirkişilik Sempozyumu” 22-23 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul’da The Marmara Hotel’de gerçekleştirilmiştir.

Sempozyumun açılış konuşmalarını Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ ile Adli Tıp Kurum Başkanı Sayın Yalçın Büyük yapmışlardır.

Sempozyumun ilk günkü oturumlarından sonra ikinci gün oluşturulan çalışma gruplarında Derneğimiz aktif olarak görev almış ve dernek başkan yardımcımız Ufuk UYSAL ile derneğimiz genel sekreteri Av. Ali Rıza DİZDAR bu sıfatlarıyla katıldıkları gruplarda bilirkişilik sorunları ve çözüm yollarıyla ilgili yapılan çalışmalara ve hazırlanan sonuç bildirilerine katkıda bulunmuşlardır.

Devamını oku...
 
BİLİRKİŞİLİK SEMPOZYUMUNA DAVET
Cuma, 12 Şubat 2016
Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü'nce İstanbul'da "BİLİRKİŞİLİK SEMPOZYUMU" düzenlenecektir. Sempozyumda Bilirkişilik Kanun Tasarısı Taslağı ve ülkemizde bilirkişilik kurumunun iyileştıirilmesi için yapılması gereken hususlar tartışılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Devamını oku...
 
YENİ DUYURU
Pazartesi, 11 Ocak 2016
HUKUK MAHKEMELERİNDE RAPOR TAMAMLANDIKTAN SONRA REDDİYAT DÜZENLENEREK VEZNEDEN

NAKDİ OLARAK BİLİRKİŞİ ÜCRETİ ÖDENMESİ UYGULAMASININ BU HAFTA İTİBARİYLE KALDIRILDIĞI

BİLİRKİŞİ ÜCRETLERİNİN CEZA DOSYALARINDA OLDUĞU GİBİ BİLİRKİŞİNİN BEYAN ETTİĞİ

BANKA HESABINA YATIRILMASI UYGULAMASIN GEÇİLMESİ KABUL EDİLMİŞTİR.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 46 - 50 Toplam: 59
2022 YILI KESİN BİLİRKİŞİ LİSTELERİ AÇIKLANMIŞ OLUP EKTE LİSTEDE YER ALIP ALMADIĞINIZI KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. 2022 YILI KESİN BİLİRKİŞİ LİSTELERİ
Yaşar Aslan Skytürk canlı yayında
Derneğimizin Onursal Başkanı Yaşar ASLAN
22.12.2010 tarihinde Skytürk
TV'de canlı yayın konuğu olarak
bilirkişilik konusunda açıklama-
larda bulundu... Yayını izlemek
için resmin üstüne tıklayınız...

Makaleler

Bu Sitede Ara

Site İstatistikleri

Ziyaretçiler: 1763674

Kimler Sitede